Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
JOHN LENNON (1940-1980) -EMBRACE- 1968.
Prachtige lithografische afbeelding op groot formaat.
GROOT formaat: 83 cm x 63,5 cm.
Materiaal: Litho in de offsettechniek op mooi papier.
Conditie: Als nieuw.
Verzendkosten: € 12,- (binnen Nederland).
Het werk kan ook kosteloos opgehaald worden in Voorschoten.
Het werk wordt in een stevige koker verzonden.
Startzeit | 20-7-2015 um 12:35 |
Endzeit | 3-8-2015 um 12:35 |