Annemarie van Wolde-Mulder - Femme sur la terrasse
Piotr Konkel - Sérigraphie grand format
Gerrit Hendrik Breetvelt - Sérigraphie : Iggy
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
JOHN LENNON (1940-1980) -EMBRACE- 1968.
Prachtige lithografische afbeelding op groot formaat.
GROOT formaat: 83 cm x 63,5 cm.
Materiaal: Litho in de offsettechniek op mooi papier.
Conditie: Als nieuw.
Verzendkosten: € 12,- (binnen Nederland).
Het werk kan ook kosteloos opgehaald worden in Voorschoten.
Het werk wordt in een stevige koker verzonden.
Heure de début | 20-7-2015 à 12:35 |
Heure de fin | 3-8-2015 à 12:35 |