Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige lithografische afbeelding op groot formaat.
Oorspronkelijke uitgave: The Estate of John Lennon, Licenced by Bag One Arts Inc. NY. and J. Poole Fine Art.
De bezegeling van het origineel is met een door Yoko Ono ontworpen lakstempel. (zie foto)
GROOT formaat: 83 cm x 63,5 cm.
Materiaal: Litho in de offsettechniek op zeer mooi kwaliteitspapier met watermerk van het gerenommeerde bedrijf -van GELDER ZONEN- Dit papier werd wereldwijd gebruikt.
Verzendkosten: € 12,- (binnen Nederland).
Het werk kan ook kosteloos opgehaald worden in Voorschoten.
Het werk wordt in een stevige koker verzonden.
Startzeit | 16-6-2015 um 16:11 |
Endzeit | 21-6-2015 um 16:11 |