Jos But - Zélande ensoleillée dans les années 1930 - peinture à l'huile
Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Prachtige lithografische afbeelding op groot formaat.
Oorspronkelijke uitgave: The Estate of John Lennon, Licenced by Bag One Arts Inc. NY. and J. Poole Fine Art.
De bezegeling van het origineel is met een door Yoko Ono ontworpen lakstempel. (zie foto)
GROOT formaat: 83 cm x 63,5 cm.
Materiaal: Litho in de offsettechniek op zeer mooi kwaliteitspapier met watermerk van het gerenommeerde bedrijf -van GELDER ZONEN- Dit papier werd wereldwijd gebruikt.
Verzendkosten: € 12,- (binnen Nederland).
Het werk kan ook kosteloos opgehaald worden in Voorschoten.
Het werk wordt in een stevige koker verzonden.
Heure de début | 16-6-2015 à 16:11 |
Heure de fin | 21-6-2015 à 16:11 |