Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1990 |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Religiös |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 49 x 70 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 35/60 |
Mooi kleurrijke zeefdruk van John Lie A Fo, prentmaat 49 x 70 cm en met passe partout 60 x 80 cm. Verkeert in goede staat. G Kan worden afgehaald met passe partout in onze galerie in Gorinchem of verzonden worden zonder passe partout per aangetekende post in een stevige kartonnen verpakking.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | Sehr gut |
Startzeit | 20-11-2023 um 13:38 |
Endzeit | 3-12-2023 um 21:48 |
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |