Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1985 |
Stil | Afrikanisch |
Thema | Religiös |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 70 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 38/50 |
Mooi zeefdruk van John Lie a Fo. Verkeert in perfecte staat. Gedrukt in een oplage van 50 exemplaren, dit is nummer 38. Kan worden afgehaald met passe partout in onze galerie in Gorinchem of verzonden worden zonder passe partout per aangetekende post in een stevige kartonnen verpakking. In verband met onze grote collectie John lie a Fo kan de nummering op de foto afwijken van het beschreven werk. De beschreven nummering is de juiste.
Zustand | Gut | ||
Werk is goed. Rechtse bovenhoek een vouw in het witvlak, rechts in het witvlak sporen van kleur van het zeefdrukken | |||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 16-9-2022 um 13:25 |
Endzeit | 30-9-2022 um 22:07 |