Koen Vanmechelen - Der Kämpfer
Gerard Prent - Öl auf Leinwand (pastös bemalt) aus der Serie „Garten“.
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Titel: Pillars of the day
Jaartal: 1976
Afmetingen blad: 37 cm x 54 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met pen (rechtsonder)
Materiaal: Pen/stift op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: (Lastig te fotograferen, kleur ligt ergens tussen de 2 in). Beeld in goede staat, rondom de uiterste randen van het blad vergeeld. Ingelijst achter passe-partout niet of nauwelijks zichtbaar.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 28-5-2017 um 20:05 |
Endzeit | 8-6-2017 um 12:38 |