Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een prachtige houtskooltekening van de kunstenaar Joop Kropff (1892-1979). Niet ingelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen tekening: 12,5 cm. x 9,5 cm. Basisblad: 34,5 cm. x 24,5 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS verzonden. Afhalen is mogelijk.
Info:
Joop Kropff bezocht de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Hij schilderde, aquarelleerde, tekende, etste en lithografeerde stillevens, portretten en landschappen. Van de oliewinning in de Zuidoosthoek van Drenthe, maakte hij de schoolplaat Olieveld Schoonebeek.
Zijn kunst wordt stemmingsvol, teder en dromerig genoemd met vaak een donker coloriet. Hij was lid van Pulchri Studio in Den Haag, maar ook van Pictura en de Haagse Kunstkring.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tweede exloermond, Niederlande |
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 8-4-2017 um 12:16 |
Endzeit | 18-4-2017 um 12:16 |