Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar : Joop van Kuik (1927-1989)
Titel/Voorstelling : " de in zichzelf gekeerde Onderwijzer "
Datering : 1984
Medium / Techniek : Lithografie op papier
Oplage :
Maten : 50 x 40 cm (bladmaat) en 30 x 30 cm (beeldmaat)
Gesigneerd : achterzijde
Conditie : goed
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 9-9-2017 um 15:04 |
Endzeit | 23-9-2017 um 22:19 |