Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk, met potlood gesigneerd rechtsonder. In de afbeelding gemerkt Joost Swarte 77 linksonder.
Uitgave van de tekenaar. Druk: Carto Brussel Copyright 1983 Joost Swarte.
Beeldmaat 56 x 42 cm. Bladmaat 70 x 50 cm. Losbladig, in prima conditie.
Wordt verzonden in koker.
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 18-5-2017 um 11:40 |
Endzeit | 25-5-2017 um 11:40 |