Joan Gardy Artigas - Farbradierung METHAMORPHOSE von 1985
Diana Vandenberg - Riesenkürbis
Art des Kunstwerks | Bild / Objekt |
Jos van Vreeswijk:
Titel: Zonder titel
Jaartal: 1998
Afmetingen beeld: h. 19 cm x b. 3 cm x d. 3 cm (hoogte inclusief sokkel: 23,5 cm)
Oplage niet leesbaar, nummer 34.
Gesigneerd: Ja, gegraveerd
Materiaal: Brons
Gewicht: 816 gram
Conditie: In goede staat, enkele kleine krasjes daardoor wat patinaverlies.
Code: ZZBEE
Ort des Objekts | Apeldoorn, Niederlande |
Startzeit | 6-2-2018 um 19:31 |
Endzeit | 19-2-2018 um 19:31 |