Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1998 |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Tiere |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 114 x 91 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 150 x 125 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 90 |
JULIAN SCHNABEL (1951)
Uit de serie: View of Dawn from the tropics:
"Bandini (his foe pursued)"
Oplage : 90 ex., genummerd 90/90
Handbeschilderde zeefdruk in zeventien kleuren (met epoxy) op papier
Jaar: 1998
Formaat papier: 114 x 91 cm
Ingelijst in zwarte lijst, formaat: 150 x 125 cm
Hand gesigneerd r.o.
Genummerd l.o.
In zeer goede staat, lijst met een kleine oneffenheid
Zustand | Sehr gut |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Lelystad, Niederlande |
Ort des Objekts | Lelystad, Niederlande |
Startzeit | 29-12-2021 um 18:23 |
Endzeit | 10-1-2022 um 20:57 |