Wessel Couzijn - Patinierte Bronzestatue: Reiter zu Pferd
Nathanael Neujean - Patinierte Bronzestatue: Reiter zu Pferd
Ed van Teeseling - Statue und Medaille: Bronze – 1960er Jahre
Jaap Hartman - Lebensgroße Statue mit Darstellung von „Pomona“ mit Apfel – ca. 150 kg
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1980 |
Stil | Modern |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 48 x 62 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Leuke zeefdruk van Jurjen Fontein. Ophalen met passe partout en verzenden zonder.
Gesigneerd en genummerd . De zeefdruk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. Tijdens de pandemie kunnen we uw aankopen opslaan in één van onze opslagkamers.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 1-11-2022 um 14:52 |
Endzeit | 13-11-2022 um 22:50 |