Jochum Bakker - AFRIKANISCHE FRAU / FARBOFFSET + ÖLFARBE / 100x80cm / SIG
Goran Warff - Kerzenhalter „Polar Ice“
Gerardus Johannes Ernens - Blumenstrauß in einer konvexen Vase
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenets uit 1989, potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Genummerd 12/20 linksonder.
Beeldmaat 26 x 93,5 cm. Bladmaat 35,5 x 103 cm. Losbladig.
Kees Slegt is geboren te Amsterdam in 1946.
Startzeit | 14-9-2016 um 20:58 |
Endzeit | 23-9-2016 um 19:58 |