Silvio Formichetti - Klavier / R
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
kleurets met droge naald van Kees Slegt, gesigneerd, 16/20
formaat 30 x 24,5
verzendkosten 7,50, zonder kosten op te halen in Utrecht
Startzeit | 13-5-2013 um 22:33 |
Endzeit | 20-5-2013 um 22:33 |