Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Lijntekening door Krijn van Dijke
Voorstelling van Arbeid in de Polder
Losbladig, beeldmaat 26x33, bladmaat 31x42
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Krijn '56'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 10-7-2018 um 14:58 |
Endzeit | 24-7-2018 um 19:10 |