Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenets van Leentje Linders, door de kunstenares met potlood voorzien van titel, oplage 6/40, eigen druk en jaartal '80. Gedrukt op dik papier van 76,5 x 54,5 cm, het beeld is 70 x 48 cm. De conditie is goed. Het werk is ingelijst geweest, waardoor het enigszins is vergeeld, er zitten plakbandresten op de achterzijde.
De kleurenets kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden in een stevige koker.
Ort des Objekts | Breda, Niederlande |
Startzeit | 9-1-2018 um 13:15 |
Endzeit | 16-1-2018 um 13:15 |