Mark Brusse - 'ohne Titel' - Lithographie - 199
Herman van der Jagt - Der Mäher - Ets
Theo Voorzaat - Verfallenes Haus in surrealer Landschaft - Farblithographie
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenets uit 1981. Potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd "Artist Proof IV" rechtsonder.
Getiteld middenonder.
Bladmaat 105 x 78 cm. Losbladig.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 12-11-2017 um 20:57 |
Endzeit | 18-11-2017 um 20:57 |