Herman Brood - 3 Bücher; Einmal signiert mit ausführlicher Widmung von Bart Chabot
Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Leo Stracke (1897-1963)
Gemende techniek - Den Haag Z.O., Buitensingel, gesigneerd en gedeteerd 1943
Afmetingen lijst: 50xm x 70cm
Status: Goed
Verzenden mogelijk.
Zie ook mijn andere advertenties
Startzeit | 1-5-2016 um 19:19 |
Endzeit | 15-5-2016 um 19:19 |