Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Technik | Litho |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 65 x 46 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 93 x 73 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 33/70 |
Litho van Lon Buttstedt (1950), r.o. gesigneerd, getiteld 'Himalaya Blues VI'. Mooi professioneel zuurvrij ingelijst achter glas in een Barth lijst. Het geheel verkeert in perfecte staat.
LET OP! Verzending alleen mogelijk binnen Nederland, 16 euro, aangetekend 17,65
Zustand | Wie neu | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | Voorthuizen, Niederlande |
Startzeit | 12-8-2018 um 12:31 |
Endzeit | 24-8-2018 um 19:25 |