Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Lon Buttstedt (1950), gesigneerd, genummerd 36/66 en getiteld 'Himalaya blues V' in potlood. Mooi professioneel zuurvrij ingelijst achter glas in een Barth lijst, afm. lijst 73x93, beeld 45x65 cm. Het geheel verkeert in perfecte staat.
Verzending 15,50, aangetekend 17,15.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Voorthuizen, Niederlande |
Ort des Objekts | Voorthuizen, Niederlande |
Startzeit | 19-5-2018 um 19:50 |
Endzeit | 1-6-2018 um 19:50 |