Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Lon Buttstedt (1950), gesigneerd, genummerd 36/66 en getiteld 'Himalaya blues V' in potlood. Mooi professioneel zuurvrij ingelijst achter glas in een Barth lijst, afm. lijst 73x93, beeld 45x65 cm. Het geheel verkeert in perfecte staat.
Verzending 15,50, aangetekend 17,15.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland |
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 19-5-2018 om 19:50 |
Eindtijd | 1-6-2018 om 19:50 |