Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Lot van vier aardewerken vaasjes van o.a. Mobach, Willem Stuurman en Zaalberg
Vier mooie hand gedraaide studio aardewerken vaasjes uit de jaren'50-'60. Simpele vormen en mooie glazuren.
Willem Stuurman, eigen atelier Amersfoort;
Blauw zwart mat geglazuurd vaasje in prima onbeschadigde conditie. Aan de onderzijde gesigneerd en genummerd.
Afmetingen; 11 cm hoog en 7 cm in diameter
Mobach, Utrecht
Grijs groen zgn. gleufvaasje mooi geglazuurd het heeft iets weg van natuursteen. In goede conditie, klein flintertje op de bodem. Aan de onderzijde voorzien van ingedrukt merk.
Afmetingen; 10 cm hoog en 5,8 x 4,2 cm groot
Zaalberg, Leiderdorp
Mooi flesvaasje in bruin stroomglazuur. In prima onbeschadigde conditie, aan de onderzijde voorzien van ingedrukt merk. Afmetingen; 13 cm hoog en 8 cm in diameter
AMHA, Het Ambacht Haalderen
Grijs bruin mat geglgazuurd vaasje. In prima onbeschadigde conditie. Aan de onderzijde gemerkt en gedateerd 1957 gesigneerd VS-S, Jan van Stolk?
Afmetingen; 13 cm hoog en 7 cm in diameter
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Gouda, Niederlande |
Ort des Objekts | Gouda, Niederlande |
Startzeit | 18-11-2017 um 14:06 |
Endzeit | 25-11-2017 um 14:06 |