Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Lot van vier aardewerken vaasjes van o.a. Mobach, Willem Stuurman en Zaalberg
Vier mooie hand gedraaide studio aardewerken vaasjes uit de jaren'50-'60. Simpele vormen en mooie glazuren.
Willem Stuurman, eigen atelier Amersfoort;
Blauw zwart mat geglazuurd vaasje in prima onbeschadigde conditie. Aan de onderzijde gesigneerd en genummerd.
Afmetingen; 11 cm hoog en 7 cm in diameter
Mobach, Utrecht
Grijs groen zgn. gleufvaasje mooi geglazuurd het heeft iets weg van natuursteen. In goede conditie, klein flintertje op de bodem. Aan de onderzijde voorzien van ingedrukt merk.
Afmetingen; 10 cm hoog en 5,8 x 4,2 cm groot
Zaalberg, Leiderdorp
Mooi flesvaasje in bruin stroomglazuur. In prima onbeschadigde conditie, aan de onderzijde voorzien van ingedrukt merk. Afmetingen; 13 cm hoog en 8 cm in diameter
AMHA, Het Ambacht Haalderen
Grijs bruin mat geglgazuurd vaasje. In prima onbeschadigde conditie. Aan de onderzijde gemerkt en gedateerd 1957 gesigneerd VS-S, Jan van Stolk?
Afmetingen; 13 cm hoog en 7 cm in diameter
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Gouda, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Gouda, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-11-2017 à 14:06 |
Heure de fin | 25-11-2017 à 14:06 |