Frans Everbag - Porträt von Maria Christina Everbag.
Jan van Anrooy - Haven Face (Zeeland?)
Bob Pestman - Angelegt in Hoorn
Frederik George Lodewijk du Mee - Stillleben mit Blumenarrangements
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1995 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 24 x 33 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 42 x 52 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 100 |
-Luk Van Soom
° 1956
Belgische kunstenaar, vooral gekend als beeldhouwer in België en Nederland.
De litho is getekend en genummerd door de kunstenaar. Het draagt nr. 10/100.
Ingelijst en achter glas. Puntgaaf. Onderaan zie je precies een boog (dat zijn de armen van de fotograaf en is geen vlek).
Zustand | Sehr gut | ||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Sint-michiels, Belgien | ||
Ort des Objekts | Sint-Michiels, Belgien |
Startzeit | 4-1-2021 um 9:49 |
Endzeit | 11-1-2021 um 14:15 |