Jan Spijkers - Acryl auf Leinwand, Fenster mit Kater – gerahmt
Ronald Boonacker - Bonaire, GERAHMT
Ronald Boonacker - Curaçao, GERAHMT
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Marc Goldberg PP Pottery Folkestone - Kunst aardewerken spaarpot in de vorm van een egel
Erg gaaf ding, mooi glazuur en goed gemaakt. In prima onbeschadigde conditie. Aan de onderzijde gemerkt en gesigneerd.
Afmetingen; 11 cm hoog, 12,5 cm breed en 8 cm diep
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Gouda, Niederlande |
Ort des Objekts | Gouda, Niederlande |
Startzeit | 22-6-2018 um 18:09 |
Endzeit | 29-6-2018 um 21:03 |