Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Beeldschoon werk van de Belgische kunstenaar Marcel Verdren (1933-1976). Zeefdruk op glad papier, zowel glimmend als mat gedrukt, zie foto 3. De lijnen tussen de zwarte vlakken zijn licht beige gedrukt, moeilijk te zien op foto’s 1 t/m 3 maar wel op foto 4. Met potlood gesigneerd, gedateerd (‘67) en genummerd (12/125). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 43cm x 43cm (beeld)
ZZZW
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 19-3-2018 um 21:45 |
Endzeit | 26-3-2018 um 20:45 |