Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: IJsselmonde Rotterdam Zuid
Jaartal: Onbekend
Afmetingen: 69x69 cm
Oplage: Onbekend
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Offsetdruk op papier
Ingelijst: Nee, niet bij versturen. Indien werk wordt opgehaald wordt wissellijst en passe-partout gratis meegeleverd
Conditie: In goede staat
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Esch, Niederlande |
Ort des Objekts | Esch, Niederlande |
Startzeit | 14-11-2017 um 12:50 |
Endzeit | 21-11-2017 um 12:55 |