Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) – CoBrA
Corneille - Les yeux d'enfance et le grand soleil, Siebdruck (sauber gerahmt)
Corneille - Femme heureuse, Siebdruck (wunderschön gerahmt, groß)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk van Marianne Naerebout uit 1997. Titel: The big day. Afmetingen incl. passe-partout: H75 x b86,5 cm. Nummer: 49/160. Afmetingen voorstelling: H 50 x b64 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: Het werk is in goede staat. Linksonder in de hoek zit een kreukel in het passe-partout (zie foto5).