Leon Wildenburg - Große Gouache, Stillleben mit Besen und Apfel
Gerard Bijnens - Charaktere in zeitlosen Farbfeldern
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristieke litho van Marinus Fuit. Met potlood gesigneerd, gedateerd (1980) en genummerd (25/100). In mint conditie.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 53cm x 39cm (beeld)
Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) of het kan goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).
Startzeit | 21-9-2016 um 15:06 |
Endzeit | 30-9-2016 um 22:06 |