Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Karakteristieke litho van Marinus Fuit. Met potlood gesigneerd, gedateerd (1980) en genummerd (25/100). In mint conditie.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 53cm x 39cm (beeld)
Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) of het kan goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).
Heure de début | 21-9-2016 à 15:06 |
Heure de fin | 30-9-2016 à 22:06 |