Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Subtiele litho van Marinus Fuit, getiteld Gekleurd object in interieur. De kleuren zijn helderder dan op de foto's. Het werk is door de maker met potlood gesigneerd, van titel, jaartal ('96) en oplage (7/30) voorzien. De litho meet 7,5 x 11 cm en is met een zuurvrij passe partout ingelijst in een aluminium lijst van 30 x 30 cm. Werk en lijst verkeren in een onberispelijke staat.
Het werk kan worden opgehaald in Breda of zorgvuldig verpakt worden verzonden op kosten van de koper.
Startzeit | 13-11-2016 um 14:36 |
Endzeit | 27-11-2016 um 14:36 |