Albert Heydens - Opérations sur le zinc
Anton Martineau - Technique mixte sur papier - Wicked - Signé à la main !!!
Bernadette Leijdekkers - Sculpture « DANSE ! "signé
Lucio del Pezzo - Litho - Mauvais
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Subtiele litho van Marinus Fuit, getiteld Gekleurd object in interieur. De kleuren zijn helderder dan op de foto's. Het werk is door de maker met potlood gesigneerd, van titel, jaartal ('96) en oplage (7/30) voorzien. De litho meet 7,5 x 11 cm en is met een zuurvrij passe partout ingelijst in een aluminium lijst van 30 x 30 cm. Werk en lijst verkeren in een onberispelijke staat.
Het werk kan worden opgehaald in Breda of zorgvuldig verpakt worden verzonden op kosten van de koper.
Heure de début | 13-11-2016 à 14:36 |
Heure de fin | 27-11-2016 à 14:36 |