Jan Martens - Acryl auf Holz, Ohne Titel – Gerahmt
Rhani Mohabiersing - Caspar Dreaming
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1985 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 51 x 37 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 70 x 55 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | X/XX |
Soort
Lijst: Aluminium lijst zonder glasplaat
Herkomst: BKR Onbekend (Het kunstwerk is afgevoerd uit de
rijkscollectie in 2018)
Opmerkingen: Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk
handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante
details, zie conditie voor specificaties van eventuele schade.
Nederland: €20,-
Belgie: €34,-
Rest EU: €42,-
(VK 363470)
Zustand | Beschädigt |
De glasplaat ontbreekt. De passe partout is vies met vingervlekken. Er zit een deuk in de lijst rechtsboven. De randen van het blad zijn licht verkleurd door inkt. | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Eersel, Niederlande |
Ort des Objekts | Eersel, Niederlande |
Startzeit | 28-11-2018 um 15:46 |
Endzeit | 9-12-2018 um 22:03 |