Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Martin Baeyens (Gent 1943)
Paneel, gesigneerd en gedateerd 1937
Afmetingen paneel: 126cm x 96cm
Over hemzelf:
Beeldend kunstenaar.
Ere Docent aan de Hogeschool Gent, departement Koninklijke Academie voor Schone Kunsten.
Was gastdocent aan verschillende universiteiten in Amerika,China,Turkije en Noord Cyprus
Realiseerde 113 solo tentoonstellingen in binnen en buitenband. Nam deel aan 920
groepstentoonstellingen wereldwijd. Ontving 114 prijzen en internationale onderscheidingen .
Startzeit | 17-9-2016 um 16:42 |
Endzeit | 1-10-2016 um 16:47 |