Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Martin Baeyens (Gent 1943)
Paneel, gesigneerd en gedateerd 1937
Afmetingen paneel: 126cm x 96cm
Over hemzelf:
Beeldend kunstenaar.
Ere Docent aan de Hogeschool Gent, departement Koninklijke Academie voor Schone Kunsten.
Was gastdocent aan verschillende universiteiten in Amerika,China,Turkije en Noord Cyprus
Realiseerde 113 solo tentoonstellingen in binnen en buitenband. Nam deel aan 920
groepstentoonstellingen wereldwijd. Ontving 114 prijzen en internationale onderscheidingen .
Heure de début | 17-9-2016 à 16:42 |
Heure de fin | 1-10-2016 à 16:47 |