Christiaan Bastiaans - 1259 n. Chr.
Richard Artschwager - Siebdruck Gesicht
Jan Spijkers - Acryl auf Leinwand, Fenster mit Kater – gerahmt
Ronald Boonacker - Bonaire, GERAHMT
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
C424-9
Kunstenaar: Martinus Leonardus Middelhoek
Techniek: aquarel
Voorstelling: De Molen
Gesigneerd:
Afmeting exclusief lijst (lxb) beeldmaat 22 x 30 cm
Incl lijst: zie foto
Voorkeur ophalen bij ons in Nieuwersluis
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 14-3-2018 um 14:09 |
Endzeit | 28-3-2018 um 21:09 |