Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Mooie kleurrijke voorstelling.
Nieuw ingelijst achter ontspiegeld glas.
Afm. incl. lijst 45x40 cm.
Gesigneerd. M.L.Middelhoek.
Verzendkosten 8 euro.
Startzeit | 20-7-2013 um 17:38 |
Endzeit | 3-8-2013 um 17:48 |