Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
Mooie kleurrijke voorstelling.
Nieuw ingelijst achter ontspiegeld glas.
Afm. incl. lijst 45x40 cm.
Gesigneerd. M.L.Middelhoek.
Verzendkosten 8 euro.
Starttijd | 20-7-2013 om 17:38 |
Eindtijd | 3-8-2013 om 17:48 |