Barend Sibie - Zaanse Schans Holland
Huub Linssen - Öl auf Holz, zwei religiöse Tafeln
Maurice Flachet - Essensbankett
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
MATTHIEU WIEGMAN
STILLEVEN MET APPELS EN BLAUWE FLES
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 50 X 65 CM
GESIGNEERD RECHTS ONDER
ZONDER LIJST
SCHILDERIJ IS IN GOEDE STAAT
HEEFT WEL 2 VERFHERSTELLINGEN ONDERGAAN
VERZENDEN AANGETEKEND
Startzeit | 24-10-2016 um 20:44 |
Endzeit | 30-10-2016 um 19:44 |