Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Jahr | 2006 |
Träger | Canvas |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 39 x 36 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 78 x 60 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Vuur lucht en water! Unieke set van drie!Dit is LUCHT
Schilder mattie schilders, olieverf
Op canvas 36 bij 39 cm in het werk, en mooie lijst eromheen
Gesigneerde zeefdruk gelimiteerd
Per stuk verkrijgbaar indien gewenst. BIEDEN per stuk
Met glas en nog in verpakking
Zustand | Wie neu |
verkregen via een veiling | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Heesch, Niederlande |
Ort des Objekts | Heesch, Niederlande |
Startzeit | 29-3-2019 um 10:49 |
Endzeit | 5-8-2019 um 15:24 |