Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Jaartal | 2006 |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 36 cm (h x b) |
Incl. lijst | 78 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Vuur lucht en water! Unieke set van drie!Dit is LUCHT
Schilder mattie schilders, olieverf
Op canvas 36 bij 39 cm in het werk, en mooie lijst eromheen
Gesigneerde zeefdruk gelimiteerd
Per stuk verkrijgbaar indien gewenst. BIEDEN per stuk
Met glas en nog in verpakking
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
verkregen via een veiling | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heesch, Nederland |
Objectlocatie | Heesch, Nederland |
Starttijd | 29-3-2019 om 10:49 |
Eindtijd | 5-8-2019 om 15:24 |