Mattie Schilders - LUCHT - Verkocht

Mattie Schilders - LUCHT kopen? Bied vanaf 75!
Mattie Schilders - LUCHT kopen? Bied vanaf 75!Mattie Schilders - LUCHT kopen? Bied vanaf 75!Mattie Schilders - LUCHT kopen? Bied vanaf 75!
  • Mattie Schilders (1951)
Jaartal2006
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 36 cm (h x b)
Lijst78 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Vuur lucht en water! Unieke set van drie!Dit is LUCHT
Schilder mattie schilders, olieverf
Op canvas 36 bij 39 cm in het werk, en mooie lijst eromheen
Gesigneerde zeefdruk gelimiteerd
Per stuk verkrijgbaar indien gewenst. BIEDEN per stuk
Met glas en nog in verpakking

verkregen via een veiling

Mattie Schilders (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Karol

Lid sinds 2019
3 verkochte items
60 cm
78 cm
36 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:29-03-2019 om 10:49
Eindtijd:05-08-2019 om 15:24
Robertpp10
05 aug. / 09:05
€ 90