Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar:Mattie Schilders
Afmeting:Bladmaat 35x39
Handgesigneerd:Ja, rechtsonder
Lijst:Nieuwe houten lijst met passepartout
Techniek:Zeefdruk, genummerd 144-200
Diversen:Ophangklaar.
Aarde, Water en Vuur: terugkerende thema's in het werk van Mattie Schilders
In uitmuntende conditie
Ort des Objekts | Obbicht, Niederlande |
Startzeit | 3-6-2019 um 7:03 |
Endzeit | 11-6-2019 um 21:55 |