Corneille - Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd
Charlotte le Fevre - Meisje - Ets, Ingelijst
Peter Motz - Landschap met molen en trekvaart
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BOTJE voor de HOND
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar:Mattie Schilders
Afmeting:Bladmaat 35x39
Handgesigneerd:Ja, rechtsonder
Lijst:Nieuwe houten lijst met passepartout
Techniek:Zeefdruk, genummerd 144-200
Diversen:Ophangklaar.
Aarde, Water en Vuur: terugkerende thema's in het werk van Mattie Schilders
In uitmuntende conditie
Objectlocatie | Obbicht, Nederland |
Starttijd | 3-6-2019 om 7:03 |
Eindtijd | 11-6-2019 om 21:55 |