Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ingelijste originele lithografie van de beroemde belgische kunstenaar Maurice de Vlaminck (1876 - 1958 ). Handmatig met potlood gesigneerd r.o.
Afmeting is 24 x 19 cm. De houten lijst met dik passe-partout meet 53 x 48 cm. In mooie conditie.
Startzeit | 17-9-2016 um 11:08 |
Endzeit | 1-10-2016 um 11:28 |