Marianne Haselhoff - Ohne Titel
William Malucu - Leidenschaftliches Leben
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Houtsnede door Max Pechstein
Primitieve voorstelling getiteld: Weib von Manne begehrt
Losbladig, beeldmaat 25x16, bladmaat 30x20
Niet gesigneerd
Herkomst: bibliofiele uitgave
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 12-7-2017 um 16:08 |
Endzeit | 22-7-2017 um 14:08 |