Romain Malfliet - Dans la rue de Gand
Anton Heyboer - Publication Musée Bommel et van Dam
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Houtsnede door Max Pechstein
Primitieve voorstelling getiteld: Weib von Manne begehrt
Losbladig, beeldmaat 25x16, bladmaat 30x20
Niet gesigneerd
Herkomst: bibliofiele uitgave
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-7-2017 à 16:08 |
Heure de fin | 22-7-2017 à 14:08 |