Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Prachtig schilderij van Nel Star Busmann (Maartensdijk 1944) in mooie complimenterende lijst. Olieverf op doek, linksonder gesigneerd. Komt uit de kunstcollectie van de ABNAMRO (officieel de Stichting Kunst en Historisch Bezit Fortis Nederland, zie foto 5).
Afmetingen: 109cm x 89cm (incl. lijst), 100cm x 80cm (doek).
Werk kan 'live' bekeken worden en moet worden opgehaald bij aankoop (Diemen). Brengen rondom Amsterdam voor benzine vergoeding is evt. mogelijk.
Startzeit | 22-12-2013 um 21:50 |
Endzeit | 4-1-2014 um 21:50 |