Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Prachtig schilderij van Nel Star Busmann (Maartensdijk 1944) in mooie complimenterende lijst. Olieverf op doek, linksonder gesigneerd. Komt uit de kunstcollectie van de ABNAMRO (officieel de Stichting Kunst en Historisch Bezit Fortis Nederland, zie foto 5).
Afmetingen: 109cm x 89cm (incl. lijst), 100cm x 80cm (doek).
Werk kan 'live' bekeken worden en moet worden opgehaald bij aankoop (Diemen). Brengen rondom Amsterdam voor benzine vergoeding is evt. mogelijk.
Heure de début | 22-12-2013 à 21:50 |
Heure de fin | 4-1-2014 à 21:50 |