Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Gravure Jaar 18e eeuw, 17e eeuw Staat Over het algemeen in goede staat Titel van kunstwerk:autriche palais du belvedere a vienne lemaitre dirHandtekening:Ongesigneerd Kunstenaar lemaitre direct
autriche palais du belvedere a vienne lemaitre direct
leuke prent van Het Belvedere Palace (in het Duits Schloss Belvedere ) maat 40 x 35 cm
Het Belvedere Palace (in het Duits Schloss Belvedere ) is één van de grootste paleizen barokke van Wenen , op de grens van de derde ( Landstrasse ) en vierde arrondissementen ( Wieden ) van de stad. de15 May 1955De Oostenrijkse staat Verdrag , waarbij Oostenrijk herstelde zijn onafhankelijkheid na de Tweede Wereldoorlog , werd ondertekend in het Belvedere Paleis.
Architectuur
Het gebouw werd gebouwd door Johann Lukas von Hildebrandt uit 1714 om te 1723 voor Prince Eugene . Het is een gezichtspunt typisch het verhoogde gedeelte overwinnen het park opgeroepen Upper Belvedere , het lagere Belvedere , tegenover hem, dat onder meer een oranjerie en stallen . Sinds 1903 , herbergt een museum , met inbegrip van de collectie Gustav Klimt .
Gardens change
Het noorden van de Upper Belvedere (tuinzijde)
Autorisatie van tuinen ontwikkelt esoterische toespelingen. De lager gelegen tuin doet denken aan de vier elementen , de middelste Parnassus (de berg van de Muzen) en de hoogste verblijfplaats van de goden van de Olympus.
The Upper Belvedere
Plafondschildering van de grote Marble Hall van Martino Altomonte
Op de top van de tuinen, de Upper Belvedere heeft een zeer uitgebreide gevel, vol met oosterse invloeden. Gebouwd als een kader om schitterende festivals georganiseerd door de eigenaar, het was zelfs meer dan de Lagere Belvedere, getuigt van de grootheid van Prince Eugene. Naast de prachtige kapel, de hal van de Atlantiërs of de grote marmeren hal, een bezoek aan de schatten van de Oostenrijkse Art Gallery ontdekken xix e eeuw en xx ste eeuw.
De Lower Belvedere
Mening van de Lagere Belvedere
De Lower Belvedere is de plaats waar woonde de Prins Eugene van Savoye. Het werd geopend voor het publiek in 1811 aan de keizerlijke collectie schilderijen te presenteren en huisvest nu de Oostenrijkse barokke kunst museum. Het herbergt de werken van kunstenaars die in Wenen gouden eeuw gevormd.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Delft, Niederlande |
Ort des Objekts | Delft, Niederlande |
Startzeit | 7-11-2017 um 21:44 |
Endzeit | 21-11-2017 um 21:44 |